Straż NSPJ

Straż Honorowa Najświętszego Serca Pana Jezusa podejmuje Adorację Najświętszego Sakramentu w każdy pierwszy piątek miesiąca godzinę przed Mszą świętą wieczorną.

Intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2020

Maj

Módlmy się, aby diakoni, wierni służbie Słowa i ubogich, byli ożywiającym znakiem dla całego Kościoła.

Czerwiec

Módlmy się, aby wszyscy, którzy cierpią, znaleźli drogi życia, dając się poruszyć przez Serce Jezusa.

Módlmy się, by współczesne rodziny były wspierane miłością, szacunkiem i radą.

Sierpień

Módlmy się za wszystkie osoby, które pracują i żyją dzięki morzu, w tym marynarze, rybacy i ich rodziny.

Wrzesień

Módlmy się, aby zasoby planety nie były rozgrabione, lecz dzielone w sposób sprawiedliwy i pełen szacunku.

Październik

Módlmy się, aby na mocy chrztu wierni świeccy, zwłaszcza kobiety, mieli większy udział w instytucjach odpowiedzialnych za Kościół.

Listopad

Módlmy się, aby postęp w zakresie robotyki i sztucznej inteligencji zawsze służył istocie ludzkiej.

Grudzień

Módlmy się, aby nasza osobista relacja z Jezusem Chrystusem żywiła się Słowem Bożym i życiem modlitwy.

Komentarze są zamknięte.