5 Niedziela Wielkanocna
/19.05.2019 r./

Dzisiaj – na Mszy św. o godz. 11:00 uroczystość I Komunii św. Przez cały tydzień w ramach białego tygodnia dzieci przychodzić będą na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo majowe. Nabożeństwo majowe o godz. 17:30.

w środę – nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.

w piątek – wspomnienie NMP, Wspomożycielki Wiernych.

w sobotę – 1 czerwca wyrusza XXII Piesza Pielgrzymka „Sursum Corda” z Zakopanego do Ludźmierza, zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

W sobotę 15 czerwca br. pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Zapisy w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

Prosimy kierowców, aby nie parkowali na zakazie zatrzymywania się i postoju na ul. Jana Pawła II przy kościele i pomniku. Zakaz obowiązuje od znaku przy górnym skrzyżowaniu do znaku poniżej pomnika Jana Pawła II. Prosimy również, aby w niedziele i święta nie parkować na drodze wzdłuż cmentarza.

Komentarze są zamknięte.