26 Niedziela Zwykła

/27. 09. 2020 r./

w poniedziałek wspomnienie św. Wacława, męczennika.

we wtorek – święto świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała. Odpust w Zubrzycy Górnej.

w środę – wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i dra K-ła.Po Mszy św. o godz.1800 nowenna do MB Nieustającej Pomocy.

w czwartek – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i dra K-ła. Rozpoczynamy odprawianie nabożeństw różańcowych po Mszach św. o godz. 1700, a w niedziele i święta o godz. 1730.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału w tych pięknych nabożeństwach. Od 1 października przechodzimy na porządek zimowy i Msze św. wieczorne w dni powszednie sprawować będziemy o godz. 1700, a w niedziele o godz. 1800.

Spowiedź święta przed pierwszym piątkiem od godz. 1630 do 1700.

w piątek – wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 1600 do 1700.

Rozpoczęcie adoracji Straży Honorowej NSPJ o godz. 1600,o 1630 litania do Najśw. Serca Pana Jezusa, akt wynagrodzenia, różaniec, błogosławieństwo i Msza św.

w sobotęPierwsza sobota miesiąca. Chorych odwiedzimy od godz. 800.

O godz. 1530 wobec wystawionego w monstrancji Najświętszego Sakramentu odmówimy cztery części różańca świętego. O godz. 1700 Msza św.

Komentarze są zamknięte.