III Niedziela Adwentu

/ 15. 12. 2019 r. /

W trzecim tygodniu Adwentu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy w ramach adoracji o godz. 1630.

w czwartek imieniny obchodzi Siostra Eleonora, przełożona naszych sióstr,z tej okazji składamy Siostrze serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności, zdrowia i Bożego błogosławieństwa w życiu osobistym i zakonnym. W tym dniu pamiętajmy o Siostrze przełożonej w naszej modlitwie

w piątek trzeci piątek miesiąca, koronka do Bożego Miłosierdzia w ramach adoracji o godz. 1630.

w sobotę w naszej parafii spowiedź św. przed Świętami Bożego Narodzenia. Spowiadać będziemy od godz. 930 do 1030 i od 1100 do 1200.Po południu od 1400 do 1500 i od 1530 do 1600. Bardzo prosimy, by w miarę możliwości skorzystać z okazji do spowiedzi.

Informujemy również, że na Borach spowiedź od 800 do 900 i od 1630 do 1730.

Zapraszamy na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do piątku o godz. 1700 a w sobotę o godz. 630.

Pod chórem są do nabycia świece Caritas Archidiecezji Krakowskiej – Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W niedzielę – 29 XII, w Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – na Mszy św. o godz. 1100 pobłogosławimy małżeństwa, które obchodzą w tym roku 25 i 50 rocznicę ślubu. Prosimy Jubilatów, którzy chcą wziąć udział w tej uroczystości o zapisanie się w kancelarii parafialnej.

Na funduszu cmentarnym w tym roku zgromadziliśmy kwotę 28 450 zł. W naszym kościele zebraliśmy 23 740 zł. a na Borach 4 710 zł.

Za wywóz odpadów zapłaciliśmy w tym roku 14 749 zł. Na całoroczne wynagrodzenie i ubezpieczenie P. Grabarza oraz prace na cmentarzu zostało 13 701 zł. Dziękujemy wszystkim, którzy swoją ofiarnością przyczyniają się do utrzymania P. Grabarza oraz czystości na naszym cmentarzu. Dziękujemy również mieszkańcom Borów, którzy przez Ks. Grzegorza lub osobiście wsparli fundusz cmentarny. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.