Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

/29. 05. 2022r./

Dziś Po raz dwudziesty w ramach akcji misyjnej Orawa Dzieciom Afryki gościmy księdza i wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego „Młodzi Światu”. Nabożeństwo majowe o godz. 1730.

we wtorekŚwięto Nawiedzenia NMP. Zakończenie nabożeństw majowych.

w środęwspomnienie św. Justyna, męczennika. Dzień Dziecka. Rozpoczynamy odprawianie nabożeństw czerwcowych.  Nowenna do MB Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.

w czwartek I miesiąca – spowiedź św. przed I piątkiem miesiąca od godz. 1730 do 1800.

w piątekwspomnienie świętych męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. I miesiąca – spowiedź św. od godz. 1700 do 1800. Rozpoczęcie adoracji Straży Honorowej NSPJ o godz. 1700, o 1730 nabożeństwo czerwcowe, akt poświęcenia i Msza św.

w sobotęO godz. 700 rozpoczęcie XXV Pieszej Pielgrzymki „Sursum Corda” z Zakopanego do Ludźmierza.

Od godz. 800 odwiedzimy chorych.

O godz. 1630 wobec wystawionego w monstrancji Najświętszego Sakramentu odmówimy cztery części różańca świętego oraz litanię do Najśw. Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 Msza św. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

w przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 1730.

W niedzielę 12 czerwca na Mszy św. o godz.1600 Bp Janusz Mastalski udzieli naszej młodzieży z klas VIII Sakramentu Bierzmowania.

Komentarze są zamknięte.